MÖBLER / Bord / Satsbord 7528535
nr 752 8535
Satsbord
3 delar, rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:21:44
9/4 17:09:14
9/4 17:16:44
150 kr